Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zdemolowali sklep i grozili właścicielowi

Data publikacji 11.10.2010

Trzech nietrzeźwych mężczyzn, którzy grozili właścicielowi sklepu i zniszczyli mu kasę fiskalną oraz potłukli butelki z alkoholem zatrzymali policjanci z Targówka. Sprawcy zostali zatrzymani niespełna kilkanaście minut po zdarzeniu. Teraz odpowiedzą za zniszczenie mienia i groźby karalne. Za swoje czyny mogą spędzić w więzieniu nawet do 5 lat.

Mundurowi z Targówka zostali wezwani wczoraj tuż po 13.00 do jednego ze sklepów przy ul. Syrokomli. Na miejscu czekał właściciel, który oświadczył, że do sklepu weszło trzech mężczyzn. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu i zachowywali się agresywnie, grożąc zdemolowaniem sklepu. Po chwili rzucili kasą fiskalną i zaczęli tłuc butelki. Następnie wyszli ze sklepu.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców. Kilkadziesiąt metrów dalej zauważyli trzech mężczyzn. Pokrzywdzony potwierdził, że to właśnie oni zdemolowali sklep. Funkcjonariusze zatrzymali 19-letniego Daniela S., 52-letniego Janusza S. i 39-letniego Artura N. Mężczyźni byli pijani. Mieli od 2,2 do 2,4 promila alkoholu w organizmie. Trafili do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty.

ea/ah

Powrót na górę strony