Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla narkotykowego dilera

Data publikacji 08.10.2010

Najpierw wywiadowcy z Mokotowa zatrzymali 23-latka, u którego w rękawiczce znaleźli zawiniątko z roślinnym suszem. Potem dotarli do samego sprzedawcy narkotyków. W mieszkaniu 22-letniego Rafała K. funkcjonariusze znaleźli blisko 50 gramów marihuany. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dzisiaj 22-latek, podejrzany o handel środkami odurzającymi, został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Tomasz R. wpadł podczas policyjnej kontroli w rejonie ulicy Niepodległości. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy, kiedy jechał swoim skuterem. 23-latek miał schowane w rękawiczce zawiniątko z roślinnym suszem. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zajmujący się sprawą ustalili, że narkotyki zostały zakupione od Rafała K. Mężczyzna w przeszłości był już zatrzymywany za posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli foliową torbę z roślinnym suszem o wadze blisko 50 gramów. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz za handel nimi grozi mu do 10 lat więzienia. Dzisiaj mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd.

ea/mb

Powrót na górę strony