Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podrabiane zegarki

Data publikacji 07.10.2010

Podczas kontroli stoisk przy Hali Marymonckiej policjanci z Bielan zatrzymali Renatę Z. Kobieta sprzedawała zainteresowanym zegarki z naniesionymi znakami towarowymi znanych firm. Podrobiony towar zabezpieczono a zatrzymanej przedstawiono zarzuty.

Przy Hali Marymonckiej bielańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli zegarki. Produkty zostały zabezpieczone w związku z nielegalnie umieszczonymi na nich znakami towarowymi znanej firmy. Renata Z. został zatrzymana i trafiła do bielańskiej komendy. Kobieta już usłyszała zarzuty.
 

Około 10.00 policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą komendy rejonowej policji na Żoliborzu kontrolowali stoiska, na których sprzedawano zegarki. Przy Hali Marymonckiej zauważyli sprzedawcę, który oferował zainteresowanym klientom zegarki z bezprawnie naniesionymi znakami towarowymi. Ich słaba jakość i niskie ceny wskazują, że są to produkty z podrobionymi znakami znanych firm.

Funkcjonariusze zabezpieczyli podrabiony towar. Do komendy została przywieziona kobieta handlująca zegarkami. Już usłyszała zarzuty za wprowadzanie do obrotu nielegalnego towaru.

 

ak, eb

 

Powrót na górę strony