Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł diler, jego konkubina i klient

Data publikacji 03.10.2010

Grzegorz Z. poszukiwany listem gończym, już jest w rękach policji. 32-latek odpowie również za posiadanie i udzielanie środków odurzających. Jego 28-letnia konkubina także dostała zarzut za udzielanie narkotyków. Zatrzymany został klient, który przyszedł kupić narkotyki. 20-latek miał przy sobie trzy działki amfetaminy.

Grzegorz Z. był ścigany listem gończym przez sąd. 32-latkaposzukiwali kryminalni z warszawskiego Żoliborza. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, w pobliżu bloku, w którym mieszkał. Grzegorz Z. widząc zbliżających się do niego policjantów odrzucił coś w krzaki. Chwilę później było już wiadomo, że są to narkotyki. Grzegorz Z. został zatrzymany i przewieziony na komendę przy ulicy Żeromskiego.

Podczas przeszukania 32-latka, policjanci znaleźli kolejną porcję narkotyków. W bieliźnie mężczyzna schował amfetaminę. Kryminalni pojechali do mieszkania Grzegorza Z. W domu zastali między innymi jego konkubinę. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli poporcjowane działki narkotyków. Kamila R. przyznała się, że pomagała sprzedawać narkotyki klientom, którzy przychodzili do mieszkania.

W trakcie przeszukania do lokalu przyszedł Radosław B. Mężczyzna przyszedł kupić działkę narkotyków. 20-latek został zatrzymany. Przy sobie już miał trzy porcje amfetaminy. On również trafił do policyjnego aresztu. Całej trójce zostały już przedstawione zarzuty. Grzegorz Z. odpowie za udzielanie środków odurzających i ich posiadanie. Kamila R. za udzielanie narkotyków, zaś Radosław B. za posiadanie amfetaminy.

mm, eb

Powrót na górę strony