Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

200 gramów marihuany

Data publikacji 03.10.2010

W momencie otwarcia drzwi, zatrzymanej do kontroli toyoty, wywiadowcy poczuli silną woń, charakterystyczną dla marihuany. Jak się okazało, zapach wydobywał się spod bluzy pasażera siedzącego z tyłu. Mężczyzna pod ubraniem przewoził siatkę foliową z dwoma zawiniątkami, w których w sumie było 200 gramów marihuany. 18-letni Daniel G. odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Wieczorem, podczas pełnienia służby w terenie wywiadowcy zainteresowali się przejeżdżającą Wałem Miedzeszyńskim toyotą. Funkcjonariusze zatrzymali corollę do kontroli. Po otworzeniu drzwi policjanci poczuli bardzo silną woń, charakterystyczną dla marihuany. Zapach dobiegał z wnętrza samochodu. Na tylnej kanapie siedział młody mężczyzna, który miał nienaturalnie wypchaną bluzę. Pod nią ukrywał foliową torbę z dwoma zawiniątkami, w których znajdował się susz roślinny. 18-letni Daniel G. próbował przekonać policjantów, że nie miał pojęcia, co znajduje się w reklamówce, bo znalazł ją w parku.

Wywiadowcy zatrzymali 18-latka, a narkotyki zabezpieczyli. W referacie techników kryminalistyki susz poddano testom i zważono. Okazało się, że była to marihuana o wadze 200 gramów. Policjanci doprowadzili Daniela G. do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 8 lat więzienia.

mm, jw

Powrót na górę strony