Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mieli przy sobie marihuanę

Data publikacji 30.09.2010

Dzisiejszej nocy wolscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Przy 19-letnim Łukaszu K. zabezpieczono marihuanę i szklaną fifkę. Ten sam rodzaj narkotyku miał przy sobie 25-letni Radosław B. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilkanaście minut po północy policjanci z zespołu wywiadowczego zauważyli 19-latka przy ulicy Ogrodowej. Mężczyzna nerwowo się rozglądał. W trakcie legitymowania okazało się, że ma on przy sobie szklaną fifkę i marihuanę – narkotyk ukrył w bieliźnie.

Łukasz K. został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany przez wolskich policjantów. Za posiadanie narkotyków może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Taki sam wymiar kary grozi 25-letniemu Radosławowi B. Mężczyzna został wylegitymowany przez policjantów po 23:00 przy ul. Wolskiej. Podczas sprawdzania dokumentów mężczyzna oświadczył, że posiada przy sobie jedynie dopalacze, co nie było prawdą. Radosław B. ściskał w dłoni, którą trzymał w kieszeni bluzy, zawiniątko z marihuaną. Narkotyk zabezpieczono, natomiast 25-latka przewieziono do izby zatrzymań. Dzisiaj jego sprawą zajmą się policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

bw/eg
 

Powrót na górę strony