Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Samochód nafaszerowany narkotykami

Data publikacji 29.09.2010

Prawie 157 gramów amfetaminy, ponad 2 gramy marihuany, 41 tabletek ekstazy i akcesoria do porcjowania narkotyków zostały znalezione w samochodzie, którym poruszało się trzech mężczyzn. Wszyscy zostali zatrzymani. Za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Około 1.00 w nocy uwagę policjantów  z Pruszkowa zwrócił stojący przy ul. Pażniewskiej samochód. W środku mundurowi zobaczyli trzech mężczyzn: 26-letniego Bartłomieja K., 28-letniego Pawła H. i 26-letniego Bartłomieja K. Nerwowość kontrolowanych i charakterystyczny zapach palonej marihuany spowodował szczegółowe zainteresowanie pasażerami i samochodem.

Podczas przeszukania pojazdu policjanci  znaleźli substancje, które po przebadaniu testerem narkotykowym okazały się amfetaminą, marihuaną i ekstazy. Część środków była poporcjowana, a ukryta w całym samochodzie – w bocznych kieszeniach, w przedniej i w tylnej części oraz w bagażniku. Ponadto funkcjonariusze znaleźli znaczną ilość torebek z zapięciem strunowym, wagę elektroniczną oraz używane fifki.

W związku z ujawnionymi środkami i przedmiotami wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Zabezpieczono również samochód, którym się poruszali. Dzisiaj zostaną przesłuchani.

ea/dn

Powrót na górę strony