Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dokuczał byłej dziewczynie

Data publikacji 29.09.2010

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 20-letniego Dawida W. Mężczyzna jest podejrzewany o utrudnianie dostępu do kont na portalu społecznościowym dwóm swoim znajomym. Było to możliwe przez zmianę haseł do kont. W ten sposób obie dziewczyny nie miały dostępu do swoich danych. Z zebranych informacji wynika także, że zatrzymany może być zamieszany w uszkodzenie auta.

W poniedziałek do komendy w Nowym Dworze Mazowieckim weszła młoda dziewczyna i powiedziała policjantom, że jej znajomy najprawdopodobniej zmienił hasła do jednego z ogólnodostępnych portali i teraz ona oraz jej koleżanka nie mają dostępu do swoich kont. Policjanci sprawdzili informację, ustalili okoliczności, a następnie zatrzymali 20-latka.

Z ustaleń policjantów wynika, że jedna z poszkodowanych wcześniej spotykała się z podejrzewanym. Ich rozstania nie potrafił zaakceptować młody człowiek. Wszystko wskazuje na to, że Dawid W. może być zamieszany także w porysowanie auta byłej dziewczyny.

Wczoraj policjanci z nowodworskiej dochodzeniówki przesłuchali 20-latka, a następnie przedstawili mu zarzuty uszkodzenia auta oraz zmiany haseł na kontach, czym uniemożliwił dwóm 19-latkom korzystanie z portalu społecznościowego.

 

ak, ij

 

Powrót na górę strony