Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani napastnicy trafili do izby wytrzeźwień

Data publikacji 28.09.2010

Trzech młodych pijanych mężczyzn zatrzymali policjanci z warszawskiego Śródmieścia po tym, jak pobili przygodnie spotkaną osobę na ulicy. Do zdarzenia doszło przy ul. Emilii Plater tuż po północy. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a napastnicy mając od 2 do 3 promili do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy, którzy zbadają sprawę. Zatrzymanym grozić może nawet do 5 lat więzienia.

Dzisiaj w nocy policyjne załogi ze Śródmieścia zostały skierowane na interwencję na ul. E. Platter. Miało tam dojść do bójki. Interweniujący funkcjonariusze po rozmowie ze pracownikiem ochrony ustalili, że trzech pijanych mężczyzn zaatakowało przechodnia. Przy okazji napastnicy uszkodzili także reklamę stojącą na chodniku. Po ustaleniu rysopisów, policjanci rozpoczęli poszukiwania.

Po kilku minutach nieopodal miejsca zdarzenia zatrzymano trzech kompletnie pijanych mężczyzn. Po badaniu alkomatem okazało się, że mają od 2.3 promila do 3.4 promila alkoholu we krwi. Wszyscy trafili do izby wytrzeźwień. Dzisiaj odpowiedzą za pobicie oraz uszkodzenie reklamy. Grozi im do 5 lat więzienia.

 

ak, to

 

Powrót na górę strony