Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Te narkotyki nie trafią na rynek

Data publikacji 28.09.2010

Mokotowscy kryminalni zatrzymali za posiadanie narkotyków cztery osoby. Policjanci zabezpieczyli także znaczną ilość różnego rodzaju środków odurzających. Maciej M., Dominik W., Radomir W. oraz Łukasz M. usłyszeli już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Sąd po zapoznaniu się ze sprawą, postanowił o tymczasowym aresztowaniu trzech mężczyzn.

Do zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjantów dotarła informacja o rozprowadzaniu środków odurzających w jednym z mieszkań na Mokotowie. Kryminalni niezwłocznie przystąpili do działania. Wykonane czynności operacyjne doprowadziły w pierwszej kolejności do zatrzymania Dominika W. W mieszkaniu 22-latka policjanci znaleźli 30 torebek z zwartością suszu roślinnego oraz 22 torebki z białą substancją. Ponad 20 gramów kokainy oraz blisko 60 gramów marihuany zostało zabezpieczone do sprawy.

W tym samym czasie kryminalni zatrzymali na jednej z mokotowskich ulic inne osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Do policyjnego aresztu trafił 22-letni Maciej M. , 22-letni Radomir W. oraz 25-letni Łukasz M. Przy mężczyznach policjanci znaleźli kilka „działek” marihuany, a w mieszkaniu jednego z nich blisko 30 gramów narkotyku.

Jak ustalili śledczy, to 22-letni Maciej M. od dłuższego czasu handlował środkami odurzającymi wśród swoich znajomych. Mężczyzna usłyszał już zarzut za to przestępstwo. Grozi mu do 10 lat więzienia. Łukasz M. odpowie za posiadanie środków odurzających, a Dominik W. oraz Radomir W. za posiadanie ich znacznej ilości.

ea/mb

Powrót na górę strony