Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wziął o jedną paletę za dużo

Data publikacji 28.09.2010

Kryminalni z Nowego Dworu ustalili, że sprawcy pakując towar na samochód ciężarowy, zapakowali o jedną paletę towaru za dużo. Było na niej 1440 sztuk odświeżaczy powietrza o łącznej wartości 4 tysięcy złotych. Kierowca wyjechał z firmy, a po drodze "lewy" towar gdzieś zniknął. Policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy ustalili, że w sprawę mogą być zamieszane cztery osoby, które zostały zatrzymane.

Z zebranych materiałów wynika, że pracownicy jednej z nowodworskich firm pakowali na samochód ciężarowy artykuły chemiczne. Zapakowali także jedną paletę z odświeżaczami powietrza więcej niż wynikało to z dokumentacji. Kierowca wyjechał z zakładu z całym towarem, a po drodze pozbył się gdzieś "lewej" palety.

Prowadzone dochodzenie doprowadziło do zatrzymania trzech osób, tj.: 26-letniego Mariusza Z., 38-letniego Andrzeja Dz. oraz 42-letniej Agnieszki O. Do znajomych z pracy dołączył także 31-letni Grzegorz S. Wszystkie cztery osoby zostały już przesłuchane i przedstawiono im zarzuty, że wspólne i w porozumieniu dokonali kradzieży 1440 sztuk odświeżaczy powietrza.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego ustalają, kto może być jeszcze zamieszany w sprawę oraz gdzie trafił skradziony towar.

ea/ij

Powrót na górę strony