Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brat pobił brata

Data publikacji 28.09.2010

Policjanci z Czosnowa wyjaśniają okoliczności pobicia 54-letniego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że pokrzywdzony został pobity przez swojego brata i jego konkubinę. Najprawdopodobniej za to, że ten nie chciał pożyczyć mu swojej piły mechanicznej. 51-letnia Tadeusz K. oraz 29-letnia Emilia K. zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

Całe zdarzenie rozegrało się w miejscowości Sady (gm. Czosnów). Jak ustalili policjanci z komisariatu w Czosnowie 54-letni mężczyzna wrócił do swojego domu, gdzie zaatakował go jego brat. Do bijącego pięściami po głowie mężczyzny dołączyła konkubina, która zaczęła bić go pogrzebaczem. Pokrzywdzonemu udało uwolnić się od agresorów i powiadomić policjantów. Ci wyjaśnili wstępnie okoliczności zdarzenia, a następnie zatrzymali agresywną parę.

51-letni Tadeusz K. oraz jego konkubina, 29-letnia Emilia K. trafili do policyjnej celi. Zanim mężczyzna tam trafił sprawdzono jego stan trzeźwości. W chwili badania alkomatem miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostaną obydwoje przesłuchani i usłyszą zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

bw/ij

Powrót na górę strony