Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trefne towary

Data publikacji 24.09.2010

Krótkie spodenki, 11 zegarków, buty i torebkę, wszystko z zastrzeżonymi znakami towarowymi, do tego 184 paczki papierosów bez polskiej akcyzy, zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. W ręce funkcjonariuszy wpadło czworo obywateli Armenii trudniących się handlem nielegalnymi towarami.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na Pradze Południe przeprowadzili poranne działania wymierzone w handel nielegalnymi towarami. Stróże prawa podjęli obserwację, w wyniku której zauważyli, jak 41-letni obywatel Armenii sprzedaje rzeczy, opatrzone zastrzeżonymi znakami towarowymi. Były to zegarki, spodenki, buty i torebka, wszystkie udawały towary znanych markowych firm. Zostały zabezpieczone.

Chwilę później policjanci zatrzymali kolejnych trzech obywateli Armenii, którzy wprowadzali do obrotu papierosy bez znaków polskiej akcyzy. W sumie zabezpieczonych zostało 184 paczki papierosów. Towary te nigdy już nie trafią na rynek. Mężczyźni odpowiedzą za popełnione czyny przed sądem.

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony