Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pieniądze zostały w banku

Data publikacji 23.09.2010

Wczoraj przed południem policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z komendy stołecznej Policji zorganizowali zasadzkę na kolejnych nieuczciwych kredytobiorców. W ich sidła wpadły kolejne dwie osoby, które posługując się sfałszowanymi dokumentami chciały wyłudzić 30 tys. zł. Za czyn, którego się dopuścili grozi do 8 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Do policjantów zajmujących się przestępczością bankową dotarła informacja o tym, że mężczyzna i kobieta posługujący się najprawdopodobniej sfałszowanymi dokumentami potwierdzającymiich rzetelność usiłują wyłudzić w banku kredyt w wysokości 30.000 zł. Na miejsce pojechali policjanci z komendy stołecznej Policji. Tam około 10.00 zatrzymano Bartłomieja K. i Andrzeja N. Mężczyźni właśnie przyszli sfinalizować transakcję. Zatrzymani noc spędzili w areszcie.

Dzisiaj zajmą się nimi policyjni specjaliści, którzy przedstawią im zarzuty usiłowania wyłudzenia kredytu bankowego na podstawie sfałszowanego zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Za ten czyn grozi do 8 lat więzienia.

ea/to

Powrót na górę strony