Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nakryty włamywacz

Data publikacji 23.09.2010

Zupy regeneracyjne i pralka miały paść najprawdopodobniej łupem włamywacza. W kradzieży przeszkodził pracownik PKP, który zauważył wyrwaną kratę w oknie i wybitą szybę. Uniemożliwił także ucieczkę 19-latkowi, aż do przybycia SOK i policjantów. Krystian P. został już przesłuchany i będzie odpowiadał za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

Włamanie do jednego z budynków w rejonie stacji w Nasielsku zauważył pracownik PKP. Przechodząc obok niego zobaczył wyrwaną kratę w oknie oraz wybitą szybę. Gdy wszedł do środka zastał tam młodego mężczyznę. Na pytanie co tam robi, nastolatek odpowiedział, że chciał przenocować. Pracownik PKP natychmiast powiadomił o swoim odkryciu przełożonego i patrol SOK, a ci miejscowych policjantów.

Z zebranych materiałów wynika, że Krystian P. najprawdopodobniej włamał się do budynku, aby skraść znajdujący się tam towar. Jego łupem miało paść 80 zup regeneracyjnych oraz pralka. Policjanci ustalają czy przygotowany do wyniesienia towar 19-latek miał zamiar sam wynieść czy ktoś miał mu w tym pomóc. Sprawę wyjaśniają policjanci z Nasielska.


bw/ij
 

Powrót na górę strony