Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził ojcu pobiciem, bo zabrał mu klawiaturę

Data publikacji 23.09.2010

Rodzice zdecydowali się zawiadomić o wszystkim wolską komendę. Gdy po raz kolejny ich syn, nie panując nad swoim zachowaniem, groził ojcu pobiciem i zniszczył mienie w mieszkaniu. Wszystko dlatego, że rodzice odcięli mu dostęp do komputera. Mundurowi zatrzymali Mateusza. Noc spędził w policyjnej izbie dziecka. Dziś o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

16-latek swoim zachowaniem terroryzował rodzinę już od pewnego czasu. Krzyki, wrzaski, wyzwiska, niszczenie mienia to zachowanie Mateusza. Nie panował nad swoim emocjami, gdy rodzice odcinali mu dostęp do komputera. Podczas ostatniej awantury groził ojcu pobiciem w przypadku nieoddania natychmiast klawiatury, wybił szybę w drzwiach od pokoju i zniszczył biurko. Takie zachowanie syna wzbudził w rodzicach wielkie obawy i postanowili o wszystkim zawiadomić wolską policję.

Mundurowi natychmiast po tej informacji udali się do miejsca zamieszkania rodziców, gdzie zastali i zatrzymali 16-latka. Nieletni noc spędził w policyjnej izbie dziecka. Dziś zajmą się nim policjanci z wydziału do spraw nieletnich oraz sąd, który zdecyduje o jego dalszym losie.

ea/jb

Powrót na górę strony