Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka opiekowała się miesięczną córeczką

Data publikacji 23.09.2010

Ponad 2,5 promila miała matka, która opiekowała się swoją miesięczną córeczką. 40-letnia Edyta D. trafiła do izby wytrzeźwień, a dziecko zostało zabrane do szpitala na obserwację. Dzisiaj policjanci przekażą sprawę do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie dziewczynki.

Tuż po 17.00 oficer dyżurny wolskiej komendy otrzymał informację, że na ogródkach działkowych nietrzeźwa matka opiekuje się miesięcznym dzieckiem. Natychmiast na miejsce wysłano patrol policji. Jak ustalili mundurowi, interwencję zgłaszał konkubent kobiety. Po powrocie do domu zaniepokoił się widząc, że Edyta D. opiekuje się ich córeczką, będąc w stanie nietrzeźwości.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad 2,5 promila alkoholu. Decyzją lekarza dziecko zostało przewiezione do szpitala na obserwację natomiast kobieta trafiła do izby wytrzeźwień. Dalsze czynności w tej sprawie wykonują śledczy i policjanci z wydziału nieletnich i patologii. Dzisiaj sprawa trafi do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie dziewczynki.

ea/jb

Powrót na górę strony