Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi rodzice i 18-miesięczne dziecko

Data publikacji 21.09.2010

Matka 3 promile, ojciec 2 promile - oboje osadzeni w policyjnych pomieszczeniach, mieszkanie zrujnowane, a 18-miesięczne dziecko pod opieką brata. To wyniki imprezy alkoholowej, której wynik ustalony zostanie najpierw w sadzie karnym, a później w rodzinnym.

Wczoraj około 21.30 policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego zostali wezwani do awantury domowej. Kiedy przyjechali na miejsce zobaczyli kilka osób, rozmawiających z odgłosach dochodzących z jednego z okien. Policjanci natychmiast wbiegli na klatkę. W pewnej chwili z lokalu wybiegła kobieta z dzieckiem na ręku. Krzyczała i chwiała się na nogach. W drzwiach stał mężczyzna, który również głośno krzyczał.

Funkcjonariusze najpierw uspokoili towarzystwo. Okazało się, że 40-letnia Anna B. i ojciec jej 18-miesięcznej córeczki Paweł J. Byli pod znacznym wpływem alkoholu. Kobieta miała prawie 3 promile, natomiast jej partner 2 promile. Mieszkanie wyglądało, jak po przejściu huraganu: porozrzucane ubrania, powybijane szyby, wyrwany blat kuchenny i połamana boazeria.

W związku z tym, że rodzice spowodowali zagrożenie dla zdrowia dziecka trafili do policyjnych pomieszczeń. Kiedy wytrzeźwieją usłyszał zarzuty. Zuzią zajął się brat. Do sądu rodzinnego zostanie również skierowany wniosek rozpatrzenie sytuacji opiekuńczej.

 

ak, dn
 

Powrót na górę strony