Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla narkotykowego dilera

Data publikacji 21.09.2010

W ręce mokotowskich policjantów wpadł Daniel Sz., który był podejrzewany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze kilka dni temu znaleźli w jednym z mieszkań na Mokotowie blisko pól kilograma amfetaminy, która jak się potem okazało należała do 25-latka. Ponadto mężczyzna od dłuższego czasu sprzedawał marihuanę osobie nieletniej. Daniel Sz. usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na Mokotowie mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających. Ich przypuszczenia się potwierdziły, kiedy tylko przeszukali pomieszczenia. W jednej z szaf w przedpokoju kryminalni znaleźli pudełko, wewnątrz którego była schowana reklamówka z białym proszkiem. Blisko pół kilograma amfetaminy zostało zabezpieczone do sprawy. Tylko kwestią czasu było zatrzymanie ich właściciela. 25-letni Daniel Sz. miał już na swoim koncie inne przestępstwa narkotykowe.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w trakcie minionego weekendu. Jak ustalili śledczy 25-latek nie tylko posiadał znaczne ilości narkotyków, ale już od dłuższego czasu sprzedawał marihuanę osobie nieletniej. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia, a za udzielanie ich osobie małoletniej co najmniej 3 lata pozbawienia wolności.

ea/mb

Powrót na górę strony