Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zdołał się ukryć

Data publikacji 17.09.2010

Najpierw kilkakrotnie groził, potem ukradł kluczyki od nissana i odjechał samochodem. Pokrzywdzona powiadomiła o wszystkim Policję. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu pomimo tego, że mężczyzna ukrywał się u swojego wuja, błyskawicznie zatrzymali 33-letniego Piotra A. i odzyskali pojazd.

Do komendy zgłosiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie dotyczące gróźb karalnych i kradzieży z włamaniem samochodu. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że sprawcą wszystkiego jest jej były mąż. Od 5 lat byli po rozwodzie. Od jakiegoś czasu Piotr A. groził zawiadamiającej, że zrobi jej krzywdę. Przyszedł taki dzień, kiedy pojawił się u niej w domu, ukradł kluczyki zapasowe do samochodu i już po chwili odjeżdżał nissanem spod domu byłej żony.

Najprawdopodobniej spodziewał się, że kobieta powiadomi o wszystkim Policję. Dlatego tez postanowił, że będzie się ukrywał. Jak się okazało ,nie była to żadna przeszkoda dla funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu południowopraskiej komendy. Bardzo szybko ustalili miejsce, gdzie przebywa 33-letni Piotr A. Błyskawicznie zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli nissana i kluczyki. Pojazd będzie mógł powrócić do pokrzywdzonej.

Zatrzymany odpowie za kradzież z włamaniem pojazdu i najprawdopodobniej również za groźby karalne.
 

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony