Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany ojciec odpowie przed sądem

Data publikacji 17.09.2010

Wczoraj po 13.00 policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali pijanego ojca, który przebywał na przystanku autobusowym w centrum ze swoim 2 letnim dzieckiem. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma około 2,6 promila alkoholu. Dzisiaj zajmą się nim śródmiejscy śledczy w najbliższym czasie również sąd rodzinny.

Wczoraj około 13.00 patrol policyjny podjechał na przystanek przy Pl. Bankowym. Na ławce siedział mężczyzna, obok którego chodziło małe dziecko. Funkcjonariusze mieli problem ze skomunikowaniem się z 30-letnim Sebastianem M. W czasie rozmowy mężczyzna wytłumaczył, że właśnie w tym miejscu umówił się matką dziecka na jego przekazanie. Po chwili na miejscu zjawiła się matka dziewczynki, która odebrała dziecko. Pijany ojciec opiekujący się dzieckiem trafił do izby wytrzeźwień.

Dzisiaj zajmą się nim policyjni specjaliści zajmujący się wykroczeniami. Mężczyzna poniesie odpowiedzialność z kodeksu wykroczeń. Materiały postępowania zostaną też niezwłocznie przesłane do sądu rodzinnego.

 

ak, to

 

Powrót na górę strony