Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie nad rodziną

Data publikacji 14.09.2010

3 miesiące tymczasowego aresztu orzekł sąd rejonowy w Legionowie w stosunku do Mariana Z. 27-latek od kilku lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką, bratem i ojczymem. Teraz za popełnione przestępstwo może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

Dramat tej rodziny trwał już od wielu lat, 27-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją najbliższą rodziną. Ofiarami byli matka, brat i ojczym. Mężczyzna dusił ich bił i zastraszał. Brat po pewnym czasie wyprowadził się rodzinnego domu, ale dla domowników problem pozostał. Kiedy rodzina straciła już nadzieje na to, że 27-latek się uspokoi sprawa trafiła do policjantów z Jabłonny, a następnie do sądu.

Marian Z. został skierowany na specjalistyczne badania i umieszczony w szpitalu. Po wyjściu z niego w minionym tygodniu, sąd rejonowy w Legionowie w trosce o bezpieczeństwo pokrzywdzonej rodziny orzekł w stosunku do niego do czasu rozprawy tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Pozostanie na wolności 27-latka mogłoby zagrozić zdrowiu i życiu jego rodziny.

ea/rsz

Powrót na górę strony