Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili i podpalili

Data publikacji 14.09.2010

Najpierw dotkliwie pobili, następnie podpalili altankę, w której spali mężczyźni. Dzięki szybkiej informacji przekazanej przez świadków i błyskawicznej reakcji policjantów prewencji z Ochoty zatrzymano sprawców. Michał S. i Marcin W. trafili do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed 23:00 na terenie ogródków działkowych. Do jednej z altanek, gdzie spało dwóch mężczyzn, wtargnęło dwóch napastników. Sprawcy dotkliwie pobili pokrzywdzonych, a wychodząc podpalili altankę i uciekli. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono patrolujące dzielnicę załogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało pokrzywdzonych mężczyzn do szpitala.

Dosłownie kilka minut później policjanci z Ochoty zatrzymali sprawców. Okazali się nimi 28-letni Michał S. i 28-letni Marcin W. Obaj byli pijani, mieli po około 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędzili w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Michał S. i Marcin W. usłyszeli zarzuty za uszkodzenie mienia oraz pobicie. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

ea/ew


 

Powrót na górę strony