Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani rodzice szarpali się przy malutkim dziecku

Data publikacji 09.09.2010

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali wczoraj 21-letnią kobietę i jej 28-letniego konkubenta. Iwona W. i Paweł G. mając po blisko dwa promile alkoholu w organizmie opiekowali się 11-miesięcznym synkiem. Rodzice dziecka noc spędzili w policyjnym areszcie, ich synek natomiast został przewieziony do szpitala. W najbliższym czasie sprawą zajmie się sędzia rodzinny i nieletnich.

O niepokojącej sytuacji, policjantów z warszawskich Włoch, poinformowali mieszkańcy dzielnicy. Po 16:00 zauważyli kobietę, która chwiejnym krokiem szła Al. Krakowską z małym dzieckiem na rękach. Pod wskazany adres natychmiast skierowano policyjną załogę.

Na miejscu funkcjonariusze zauważyli parę, która kłóciła się i szarpała. Chłopczyk był na rękach kobiety. Reakcja interweniujących była natychmiastowa. Pijani rodzice zostali zatrzymani. Iwona U. i Paweł G. zostali poddani badaniu alkomatem. Okazało się, że oboje mieli po blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. 11-miesięczny chłopiec, decyzją lekarza, został przewieziony na obserwację do szpitala.

Nieodpowiedzialnymi rodzicami po wytrzeźwieniu zajmą się dochodzeniowcy z warszawskich Włoch.

dt, ew

 

 

Film Pijani rodzice szarpali się przy malutkim dziecku


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Pijani rodzice szarpali się przy malutkim dziecku (format flv - rozmiar 4.66 MB)

Powrót na górę strony