Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieuczciwy znalazca

Data publikacji 08.09.2010

Zdzisław P. nie okazał się uczciwym znalazcą. Ukradł portfel pozostawiony przez klienta przy kasie. Zabrał z niego pieniądze a karty bankowe i dokumenty wyrzucił w pobliskie krzaki. Wszystko zarejestrowały kamery sklepu. Gdy po dwóch dniach 52-latek pojawił się w sklepie został rozpoznany i ujęty przez ochronę sklepu. Usłyszał zarzuty kradzieży. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj prokurator zastosuje wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Zdzisław P. nie okazał się uczciwym znalazca. Pozostawiony przy kasie przez klienta portfel zabrał sobie. Wyjął z niego 350 złotych. Wszystko zarejestrował system monitoringu. Gdy po dwóch dniach 52-latek pojawił się ponownie w sklepie został rozpoznany przez ochronę. Natychmiast na miejsce wezwano patrol Policji.

Zdzisław P. wskazał mundurowym, gdzie ukrył portfel. W pobliskich krzakach policjanci zabezpieczyli karty kredytowe oraz dokumenty pokrzywdzonego. 52-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty kradzieży. Za ten czyn grozi mu do 5 lat więzienia. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj prokurator zastosuje wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

 

ak, jb

 

Powrót na górę strony