Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

296 porcji narkotyku wyrzucił przez balkon

Data publikacji 05.09.2010

W zasadzkę urządzoną przez północnopraskich kryminalnych wpadł 23-letni Kamil D. Mężczyzna na widok policjantów w panice wyrzucił przez balkon prawie 300 działek marihuany. Został mu już przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Powyższy czyn zagrożony jest karą do 8 lat więzienia.

Prascy kryminalni uzyskali informacją, że w jednym z mieszkań budynku przy ul. Środkowej zamieszkuje mężczyzna, który prawdopodobnie handluje narkotykami. Policjanci postanowili zweryfikować posiadane ustalenia. Podczas czynności sprawdzających funkcjonariusze potwierdzili posiadane dane, w związku z powyższym skrupulatnie przygotowali zasadzkę.

Kiedy zapukali do drzwi mieszkania przebywający tam 23-letni Kamil D., wpadł w panikę i wyrzucił wszystkie narkotyki przez balkon. Zostały one jednak bardzo szybko odnalezione i zabezpieczone przez stróżów prawa.

Jak się okazało w pakunkach było 296 porcji marihuany. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Został mu przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Północnopraski sąd zadecydował już o umieszczeniu Kamila D. w tymczasowym areszcie na 3 miesiące.

mp/ah

Powrót na górę strony