Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka włamywacza

Data publikacji 04.09.2010

Wczoraj w nocy policjanci patrolujący teren warszawskiego Śródmieścia zatrzymali 22-letniego Konrada O. Mężczyzna wpadł po krótkim pościgu, po tym jak usiłował włamać się do kolektury lotto na Muranowie. Dziś z udziałem zatrzymanego zostaną przeprowadzone czynności procesowe. Prawdopodobnie usłyszy on zarzut, usiłowania kradzieży z włamaniem. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat więzienia.

 

Wczoraj około 2.00 policjanci z wydziału prewencji patrolujący centrum miasta otrzymali zlecenie wyjazdu do interwencji na terenie Muranowa, gdzie miało miejsce włamanie do kolektury lotto. Dyżurnego powiadomił świadek, który zobaczył jak sprawca zdarzenia usiłuje wyważyć przy pomocy łomu drzwi do punktu kolektury.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać odrzucając w między czasie łom. Po kilkudziesięciu metrach pościgu sprawcę zatrzymano. Konrad O. noc spędził w policyjnym areszcie.

Dziś zajmą się nim śledczy, którzy najprawdopodobniej przedstawią mu zarzut usiłowania włamania. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat więzienia.

 

mp/to

Powrót na górę strony