Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani za kratkami

Data publikacji 02.09.2010

Piaseczyńscy policjanci w ciągu godziny zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Najpierw w ręce kryminalnych wpadł 28-letni Łukasz C., poszukiwany nakazem doprowadzenia do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Godzinę później zatrzymali 51-letniego Czesława P., poszukiwanego nakazem doprowadzenia do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci pionu kryminalnego otrzymali informację, że 28-letni Łukasz C. najprawdopodobniej jest właśnie u siebie w domu. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Funkcjonariusze błyskawicznie udali się pod wskazany adres i tam faktycznie zastali Łukasza C. Został on zatrzymany i zgodnie z dyspozycją nakazu trafi do aresztu śledczego. Ma odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Dosłownie godzinę później kryminalni zatrzymali 51-letniego Czesława P. poszukiwanego nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mężczyzna trafi do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.

 

ak,hkk

 

Powrót na górę strony