Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieodpowiedzialna babcia z promilami

Data publikacji 01.09.2010

Nietrzeźwą Marię R. babcię 10-letniego chłopca zatrzymali północnoprascy policjanci. Kobieta po raz kolejny tak opiekowała się wnukiem, że dziecko przez kilka godzin samo chodziło po ulicy. Chłopczyk trafił do ośrodka wsparcia, a babcia do izby wytrzeźwień. Wobec kobiety będzie wszczęte postępowanie.

Wczoraj po południu policjanci zatrzymali 64-letnią Marię R. w jednym z mieszkań przy ul. Wrzesińskiej. Kobieta była u znajomych i wspólnie pili alkohol. Jej 10-letni wnuczek przez kilka godzin sam spacerował po okolicy. Dziecko trafiło do ośrodka wsparcia a nietrzeźwą babcię policjanci przewieźli do izby wytrzeźwień.

Nie jest to pierwszy przypadek zaniedbywania dziecka przez nieodpowiedzialną babcię. 13 sierpnia kobieta została zatrzymana. Była tak nietrzeźwa, że nawet nie zauważyła, kiedy wnuczek wyszedł z mieszkania przy Siedleckiej do cioci, która mieszka na Łochowskiej.

Policjanci skierują sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym postępowaniu w sprawie nieodpowiedzialności Marii R.

dt, ah

 

Powrót na górę strony