Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wybił szyby u krawca

Data publikacji 31.08.2010

Dwie szyby wybił wczoraj wieczorem 38-letni mężczyzna w zakładzie krawieckim w centrum. Na szczęście w lokalu był jego właściciel, który natychmiast powiadomił policję. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali przed zakładem kompletnie pijanego sprawcę zdarzenia. Mariusz C. z wynikiem ponad 2.5 promila trafił do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zajmą się nim śledczy, którzy przedstawią zarzut uszkodzenia mienia. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Wczoraj po 19.00 do oficera dyżurnego dotarła informacja o wybiciu dwóch szyb w zakładzie krawieckim. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Pzed lokalem dostrzegli chwiejącego się mężczyznę. W zakładzie czekał właściciel. Z jego relacji wynikało, że kilkanaście minut wcześniej będąc na zapleczu zakładu usłyszał huk i hałas wybijanej szyby, natychmiast poszedł, aby to sprawdzić. Zobaczył mężczyznę, który wybił dwie szyby w drzwiach jego zakładu. Gdy podszedł do napastnika, ten rzucił się na niego z rękami. Wtedy wszedł do lokalu i zadzwonił po Policję.

Napastnika zatrzymali mundurowi ze Śródmieścia. Po badaniu alkomatem okazało się że ma ponad 2.5 promila. Trafi do izby wytrzeźwień. dzisiaj zajmą się nim śledczy, którzy przedstawią mu zarzut uszkodzenia mienia. Za ten czyn, grozi do 5 lat więzienia.

 

ak, to

 

Powrót na górę strony