Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał sie nad rodziną od 4 lat

Data publikacji 31.08.2010

26-letni Paweł K. usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad swoją żoną i dziećmi na przestrzeni ostatnich 4 lat. Kobieta wezwała Policję, kiedy została pobita przez małżonka. W chwili interwencji mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. Dodatkowo posiadał działkę marihuany. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Policjanci w patrolówki interweniowali w związku z awanturą domową. Mężczyzna pobił żonę i uciekł. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że małżonek znęca się nad nią i jej dziećmi już od 4 lat, czyli od początku małżeństwa.. Tym razem złamał kobiecie nos i rozciął wargę. Mundurowi wezwali pogotowie a następnie podjęli poszukiwania 26-latka.

Kilkanaście minut później w jednej z sąsiednich klatek schodowych policjanci zatrzymali pijanego sprawcę. Paweł K. miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. W kieszeni spodni mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli działkę marihuany. Kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Kiedy zatrzymany wytrzeźwiał, policjanci z dochodzeniówki przedstawili mu zarzuty. W najbliższym czasie mężczyzna stanie przed sądem.

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony