Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rodzinny „biznes"

Data publikacji 30.08.2010

156 gramów amfetaminy i 36 gramów marihuany znaleźli w mieszkaniu rodzeństwa wolscy policjanci z zespołu dw. z przestępczością narkotykową. Ponadto zabezpieczono na poczet przyszłych kar 5740 zł. Sebastian i Anita S. odpowiedzą za posiadanie, przygotowanie i wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Grozi im do 10 lat więzienia.

Wczoraj w prokuraturze 22-letni Sebastian S. i o rok młodsza od niego Anita S. usłyszeli zarzuty. Oboje podejrzani są o posiadanie, przygotowanie i wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu rodzeństwa policjanci zabezpieczyli 156 gramów amfetaminy i 36 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w plecaku, a także na regale, w szafie między ubraniami i na balkonie w doniczce. Część środków odurzających była już przygotowana do sprzedaży. Oprócz narkotyków funkcjonariusze zabezpieczyli czyste torebki z zapięciem strunowym, wagę i pieniądze w kwocie 5740 złotych – na poczet przyszłych kar.

Rodzeństwu za popełnione przestępstwa grozi nawet do 10 lat więzienia. Dziś sąd zdecyduje o zastosowaniu wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

dt, eg
 

Powrót na górę strony