Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie lubi piekarzy?

Data publikacji 28.08.2010

Minionej nocy, w bezpośrednim pościgu, grodziscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzewanego o współudział w kradzieży z terenu piekarni. Znamienne jest to, że był poszukiwany przez prokuraturę w Żyrardowie za wcześniejsze, niemal identyczne przestępstwo.

Wczoraj, tuż po północy dyżurny w Grodziski został powiadomiony przez pracowników miejscowej piekarni o kradzieży. Według pokrzywdzonych dwóch mężczyzn weszło do pomieszczeń dla pracowników i zabrali stamtąd pieniądze, dokumenty i klucze, zarówno do mieszkania jak i samochodowe. Funkcjonariusze pozyskali także rysopisy sprawców.

Natychmiast w pobliże zostały skierowane patrole. Jeden z nich zauważył mężczyznę chowającego się na terenie opuszczonej posesji. Jego rysopis był podobny do uzyskanego od świadków. Nie wykonywał również poleceń wydawanych przez policjantów. Na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.
 
Kiedy Piotra P. przewieziono do komendy i sprawdzono w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany przez prokuraturę w Żyrardowie. Kolejne ustalenia przyniosły informację, że na mężczyźnie ciąży zarzut kradzieży dokumentów i pieniędzy z innej…piekarni.
 
W dniu dzisiejszym 26-latek usłyszy kolejny zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpią o ustalenie dozoru policyjnego.
 
 
dn
Powrót na górę strony