Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzionego nissana

Data publikacji 28.08.2010

Niespełna dobę zajęło policjantom z Babic odnalezienie skradzionego samochodu oraz ustalenie sprawcy kradzieży. Szybka reakcja oraz doskonałe rozpoznanie środowiska pozwoliły na zatrzymanie podejrzewanego o ten czyn 22-latka.

Policjanci z Łomianek w czwartkowy wieczór otrzymali zgłoszenie o kradzieży nissana. Samochód zaparkowany był na terenie jednego z warsztatów samochodowych, gdzie jako auto zastępcze był przygotowywany do udostępnienia klientom. Gdy miał być przekazany  okazało się, że samochód wraz z kluczykami i dokumentami został skradziony z terenu posesji.

Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności, które doprowadziły do ustalenia sprawcy kradzieży. Jak się okazało był to obywatel Ukrainy. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów następnego dnia rano. W toku
dalszych czynności funkcjonariusze ustalili miejsce, w którym znajdował się pojazd. Okazało się, że został on zaparkowany  na jednej z warszawskich ulic. Auto bez żadnych uszkodzeń trafiło z powrotem do właściciela, a sprawą 22-latka  zajmą się dzisiaj detektywi z łomiankowskiego komisariatu.


Sprawcy zostanie przedstawiony zarzut kradzieży. Za to przestępstwogrozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dn/ego/

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.23 MB)

Powrót na górę strony