Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka dilera

Data publikacji 21.08.2010

Kryminalni zatrzymali dilera narkotyków. 51-letni Jerzy S. usłyszał zarzuty zarówno handlu środkami odurzającymi, jak również posiadania narkotyków. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilka gotowych do sprzedaży działek amfetaminy, heroinę, wagę elektroniczną, pieniądze oraz dokumenty innych osób.

Policjanci pionu kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację na temat pewnego dilera. Funkcjonariusze bardzo sprawnie dokonali kilku operacyjnych sprawdzeń i zaraz po tym przystąpili do działania.

Podjęli czynności obserwacyjne, a następnie błyskawicznie przeprowadzili akcję zakończoną zatrzymaniem 51-letniego Jerzego S. i zabezpieczeniem towaru, którego już nie zdążył sprzedać. Kryminalni zaskoczyli go w mieszkaniu, w którym zresztą kilka minut później pojawił się klient, który zamierzał kupić działkę heroiny. Jerzy S. miał w domu 7 woreczków z amfetaminą, w sumie 3 gramy oraz 0, 2 grama heroiny. Dodatkowo kryminalni zabezpieczyli wagę elektroniczną, pieniądze i dokumenty wystawione na inne nazwiska.

Mężczyzna trafił do aresztu. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili zatrzymanego do prokuratury, gdzie po przedstawieniu zarzutów podjęto decyzję o skierowaniu do sądu wniosku o tymczasowy areszt dla podejrzanego.

dt, jw

 

Powrót na górę strony