Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dołączył do zatrzymanej żony

Data publikacji 20.08.2010

37-letnią obywatelkę Armenii i jej 39-letniego męża zatrzymali bielańscy policjanci. Kobieta na bazarze przy ul. Marymonckiej prowadziła nielegalną sprzedaż alkoholu. Jej mąż próbował przekupić interweniujących policjantów, proponował im ponad 2 000 złotych, w zamian za odstąpienie od czynności procesowych. Ormianka odpowie handel nielegalnym alkoholem, zaś jej mąż za próbę wręczenia korzyści majątkowej.

Bielańscy funkcjonariusze wydziału dw. z przestępczością gospodarczą uzyskali informację o nielegalnej sprzedaży alkoholu na bazarze przy ulicy Marymonckiej. Podczas podjętych działań w ręce funkcjonariuszy wpadła 37-letnia obywatelka Armenii. Przy sobie miała kilka litrowych butelek z alkoholem. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.

Policjanci pojechali do mieszkania, w którym przebywała kobieta, na przeszukanie. W lokalu zastali jej męża. 39-latek zaproponował policjantom ponad 2 000 złotych w zamian za odstąpienie od czynności procesowych.

39-latek został zatrzymany za próbę wręczenia łapówki i jeszcze tego samego dnia dołączył do żony. Dzisiaj oboje zostaną przesłuchani. Kobieta odpowie za handel nielegalnym alkoholem, zaś mężczyzna za próbę wręczenia korzyści majątkowej.

ea/eb

Powrót na górę strony