Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z heroiną

Data publikacji 20.08.2010

Dwie osoby z heroiną zatrzymali policjanci na Pradze Północ. W ręce stołecznych wywiadowców na Wileńskiej wpadł mężczyzna, prascy kryminalni zatrzymali kobietę, która narkotyk ukryła w dłoni. Oboje odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni wywiadowcy patrolowali rejon Pragi Północ. Na rogu Wileńskiej i Inżynierskiej zauważyli mężczyznę. Podejrzewano, że może mieć narkotyki. Czujne oko wywiadowcy tym razem również nie zawiodło. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, rozglądał i chcąc się ukryć przed policjantami wszedł do pobliskiego baru. Po chwili opuścił pomieszczenie. Tu policjanci wylegitymowali go. Piotr T. (31 l.) podczas legitymowania upuścił na chodnik zawiniątko trzymane w ręku. Była to srebrna folia aluminiowa z heroiną. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ul. Jagiellońskiej.

Tymczasem kryminalni z Pragi Północ dysponowali informacją, że na Targowej przy Kijowskiej mogą być osoby posiadające narkotyki. Zaczęli obserwować okolicę. Po chwili zauważyli kobietę i mężczyznę. Kobieta miała zaciśniętą kurczowo dłoń. Kryminalni zaczęli legitymować parę. Eryka L. (28 l.) miała w dłoni zawiniątko ze srebrnej folii. Była w nim heroina. Została zatrzymana i trafiła do północnopraskiej komendy. Podobnie jak Piotr T. odpowie za posiadanie środków odurzających.

 

ak, ah

 

Powrót na górę strony