Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z nożem na konkubinę

Data publikacji 17.08.2010

Znęcał się zarówno psychicznie jak i fizycznie, wyzywał, bił, groził i tak od dłuższego już czasu. Czara goryczy przelała się w momencie, kiedy chwycił nóż i wymachując nim zaczął wykrzykiwać, że zabije swoją partnerkę, a potem jej ojca. Patrolowcy zatrzymali 27-letniego Rafała C. i teraz usłyszy zarzuty oraz poniesie odpowiedzialność za swoje czyny.

Policjanci z patrolówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem kobiety, nad którą znęcał się konkubent.

Mundurowi zastali pijanego 27-letniego Rafała C., który na widok swej partnerki od razu zaczynał się awanturować. Wykrzykiwał, że zabije ją i ich dziecko. Z relacji kobiety wynikało, że już od dłuższego czasu konkubent znęca się zarówno psychicznie jak i fizycznie nad nią i jej bliskimi. Wyzywał ją, poniżał, groził, że zabije. Kobieta obawiała się nie tylko o siebie, ale również o córeczkę. Doszło w końcu do tego, że mężczyzna chwycił nóż kuchenny i wymachując nim przed oczyma pokrzywdzonej groził jej śmiercią. Kiedy ojciec kobiety próbował uspokoić agresywnego mężczyznę, ten przeniósł swoją złość na niego i zaczął go szarpać i popychać.

Policjanci bardzo szybko opanowali sytuację. 27-latek został zatrzymany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu we krwi. Noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Funkcjonariusze z dochodzeniówki przedstawią mu zarzuty. Poniesie odpowiedzialność za swoje czyny.

dt, jw

 

 

Powrót na górę strony