Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad własną matką

Data publikacji 16.08.2010

Bił, kopał, wykręcał ręce, groził pozbawieniem życia i urządzał awantury. Tak zachowywał się 31-letni Rafał Z. wobec własnej matki. Przez pół roku kobieta przeżywała gehennę we własnym mieszkaniu Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad matką. Sąd zadecydował już o tymczasowym aresztowaniu damskiego boksera. Teraz spędzi 2 miesiące w tymczasowym areszcie.

Rafał Z. jest znany policjantom z Targówka. Już raz był karany za znęcanie się nad rodziną. Niczego jednak go to nie nauczyło. W końcu matka 31-latka zgłosiła się ponownie do policjantów z prośbą o pomoc. Syn od lutego znęcał się nad nią w okrutny sposób. Pijany wszczynał awantury i wtedy bił matkę po nogach i klatce piersiowej, wykręcał ręce, groził pobiciem i śmiercią. Podczas awantur niszczył sprzęty domowe, rzucał przedmiotami codziennego użytku i nie pozwalał matce wychodzić z mieszkania. Utrudniał jej również korzystanie z telefonu.

Po zgłoszeniu policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę. Przedstawili mu zarzut znęcania się nad matką w warunkach recydywy. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu agresywnego mężczyzny.

dt, ah

 

Powrót na górę strony