Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Schował się w szafie pod ubraniami

Data publikacji 16.08.2010

Konkubina przekonywała policjantów, że Roberta T. w mieszkaniu nie ma. Kryminalni jednak nie dali się przekonać. W efekcie 49-latka znaleźli w pokoju, w szafie pod ubraniami. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia do aresztu, gdzie spędzi najbliższe osiem miesięcy.

Wcześnie rano kryminalni z Ochoty udali się do jednego z mieszkań na terenie naszej dzielnicy. Na polecenie sądu mieli do aresztu doprowadzić poszukiwanego listem gończym 49-latka za niepłacenie alimentów. Nikt jednak im nie otwierał drzwi, choć ze środka dochodziły odgłosy świadczące, że ktoś jest w mieszkaniu. Mundurowi jednak nie odpuścili. Byli zmuszeni wyważyć drzwi. W lokalu zastali konkubinę poszukiwanego. Kobieta w progu przekonywała ich, że Roberta T. nie ma. Policjanci podejrzewali, że poszukiwany może się ukrywać. Postanowili dokładnie sprawdzić mieszkanie.

Kolejny raz doświadczenie nie zawiodło funkcjonariuszy. W efekcie znaleźli poszukiwanego w pokoju, w szafie pod ubraniami. 49-latek został zatrzymany. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

dt, ew

 

Powrót na górę strony