Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł kasetkę z pieniędzmi

Data publikacji 12.08.2010

Piotr J. ukradł kasetkę z pieniędzmi w jednym z salonów gier. Mężczyzna próbował zbiec z łupem, ale dalszą ucieczkę uniemożliwili mu przypadkowi przechodnie, a następnie policyjni wywiadowcy z Mokotowa, którzy go zatrzymali. Teraz 48-latek odpowie za popełnione przestępstwo. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Piotr J. siedział w salonie gier już od dłuższego czasu. Kiedy stojąca za barem kobieta wyszła na moment do innego pomieszczenia, mężczyzna zabrał kasetkę z pieniędzmi, która była schowana w szufladzie i ruszył do wyjścia. Pracownica widząc, co się dzieje zaczęła wzywać pomocy. Złodzieja ujęli przypadkowi przechodnie. W tym czasie na miejsce przyjechali mokotowscy funkcjonariusze, ale mężczyzna ponownie rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu 48-latek został zatrzymany. Okazało się, że w skradzionej kasetce były pieniądze oraz klucze.

Mężczyzna jest już znany mokotowskim policjantom zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu. W przeszłości był zatrzymywany za kradzieże. Jeszcze prawdopodobnie dzisiaj Piotr J. usłyszy zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

ak, mb

 

Powrót na górę strony