Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z metra do aresztu

Data publikacji 12.08.2010

Sąd Rejonowy w Białymstoku wydał za Jarosławem K. list gończy. Na swoim koncie miał usiłowanie dokonania wyłudzenia kredytu. Grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności. Wczoraj wypatrzyli go w tłumie pasażerów policjanci z metra. Trafił do aresztu przy ul. Rakowieckiej. W ręce mundurowych wpadł również Rafał Z. Został zatrzymany za posiadanie środków odurzających.

Wczoraj około 10.00 na stacji metra „Centrum” policjanci zwrócili uwagę na pasażera, który przeskoczył przez bramkę biletową. Jak się po chwili okazało Jarosław K. nie popełnił jedynie wykroczenia. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że od miesiąca poszukiwany jest on listem gończym. Jarosław K. został zatrzymany i przewieziony do aresztu przy ul. Rakowieckiej.

Dochodziła 18.00, gdy policjanci na stacji „Centrum” wylegitymowali 30-letniego Rafała Z. Jego zachowanie wskazywało, że jest pod wpływem środków odurzających i może posiadać przy sobie zabronione przedmioty. Mężczyzna nie krył swojego zdumienia, gdy funkcjonariusze znaleźli przy nim opakowanie tabletek „clonozepam”. Schował je głęboko, bo w skarpecie. Rafał Z. został zatrzymany. Dochodzeniowcy ustalą, w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionego środka. Grozi mu do kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ak, mc

 

Powrót na górę strony