Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miała 2,2 promila i 1,5-roczne dziecko

Data publikacji 11.08.2010

Policjanci z Łomianek zatrzymali Beatę B. Kobieta miała 2,2 promila alkoholu w organizmie. W tym stanie opiekowała się swoim półtorarocznym dzieckiem. Chłopiec decyzją lekarza został przewieziony do szpitala, skąd trafił pod opiekę ojca. Policjanci zatrzymali Beatę B. i osadzili w policyjnej celi. Wczoraj kobieta usłyszała zarzut. Za narażenie na niebezpieczeństwo półtorarocznego dziecka może jej grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policjanci interweniowali w mieszkaniu na jednym z osiedli w Łomiankach po tym, gdy zostali powiadomieni o matce będącej pod wpływem alkoholu. Policjanci zbadali stan trzeźwości kobiety, które wykazało, że miała 2,2 promila alkoholu w organizmie. Beata B. opiekowała się w tym stanie swoim półtorarocznym dzieckiem. Razem z kobietą w mieszkaniu przebywały dwie inne osoby, które również były nietrzeźwe.

36-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Dziecko decyzją lekarza zostało przewiezione do szpitala, skąd trafiło pod opiekę ojca. O zaistniałej sytuacji powiadomiony został kurator sądowy. Wczoraj Beata B. usłyszała zarzut narażenia życia i zdrowia dziecka na niebezpieczeństwo, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ak, ego

Powrót na górę strony