Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ze złości zniszczył taksówkarzowi samochód

Data publikacji 10.08.2010

40-letni obywatel Włoch ze znajomymi wracał do domu z dyskoteki. Zażądał od taksówkarza, by zawiózł ich pod wskazany adres. Kiedy kierowca nie zgodził się, mężczyzna wpadł w szał. Wybił ręką przednią szybę w pojeździe oraz uszkodził drzwi. Policjanci z Ochoty zatrzymali awanturnika. Noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia.

Do zdarzenia doszło po 4.00 w nocy. 40-letni obywatel Włoch, po imprezie zakrapianej alkoholem ze znajomymi wracał do domu. Na ulicy Grójeckiej podszedł do jednej ze stojących na postoju taksówek i zażądał, by kierowca zawiózł ich do domu. Taksówkarz nie zgodził się i powiedział, że nigdzie nie pojedzie, gdyż ma inne wezwanie. Wówczas klient zaczął krzyczeć i awanturować się. Ze złości wybił ręką szybę w taksówce oraz uszkodził drzwi. Spowodował tym straty w wysokości ponad 6 tys. złotych.

Powiadomieni o wszystkim policjanci z Ochoty natychmiast podjęli interwencję. Przybyli na miejsce zdarzenia i zatrzymali awanturnika. Noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Prowadzący sprawę policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut uszkodzenia mienia.

ea/ew

Powrót na górę strony