Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał „załatwić” sprawę przy pomocy broni gazowej

Data publikacji 09.08.2010

Niespełna 10 minut zajęło policjantom zatrzymanie dwóch mężczyzn, którzy próbowali rozwiązać konflikt z właścicielem autokomisu grożąc mu bronią gazową. Poszło o potrącenie lusterka auta, którym przyjechali dwaj mężczyźni. Teraz jeden z nich odpowie za zmuszanie do określonego zachowania właściciela komisu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem dwóch braci przyjechało do jednego z autokomisów przy ul. Modlińskiej. Mężczyźni zaparkowali swój samochód przed wjazdem na teren komisu i poszli oglądać samochody. Kiedy opuszczali ten teren zauważyli, jak wjeżdżający toyotą zahaczył o lusterko w ich aucie. Wrócili do autokomisu i zażądali od właściciela (kierowcy wjeżdżającego auta) zadośćuczynienia za uszkodzenie lusterka. Wywiązała się sprzeczka. Wtedy jeden z mężczyzn poszedł do swojego samochodu i wrócił z bronią, którą zaczął grozić właścicielowi komisu.

Pracownik komisu włączył system antynapadowy i powiadomił Policję. W tym czasie obaj mężczyźni opuścili autokomis. Funkcjonariusze niespełna po 10 minutach zatrzymali obu mężczyzn. Konrad F. (l. 23) i Piotr F. (l. 21) trafili do komendy przy ul. Jagiellońskiej. Policjanci zabezpieczyli też broń, którą posługiwał się Konrad F. Dzisiaj mężczyźnie zostanie ;przedstawiony zarzut zmuszania do określonego zachowania właściciela komisu.

 

ak, ah

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.75 MB)

Powrót na górę strony