Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali dilerów

Data publikacji 09.08.2010

Ponad 50 gramów amfetaminy, prawie 30 gramów marihuany, elektroniczną wagę zabezpieczyli mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Kryminalni zatrzymali również cztery osoby. Mateusz S. oraz Grzegorz L. usłyszeli już w prokuraturze zarzut handlu środkami odurzającymi i zostali tymczasowo aresztowani przez sąd. Marcin K. odpowie za posiadanie narkotyków, a Michał W za posiadanie ich znacznej ilości.

Mokotowscy kryminalni ustalili kolejne osoby podejrzewane o rozprowadzanie środków odurzających. W wyniku podjętych działań w rejonie ulicy Puławskiej policjanci zatrzymali 21-letniego Mateusza S. Mężczyzna miał przy sobie zawiniątko z roślinnym suszem oraz szklaną fifkę. W miejscu jego zamieszkania kryminalni znaleźli ponad 26 gramów marihuany. Następnie w ręce funkcjonariuszy wpadł 26-letni Michał W. Mężczyzna miał schowaną w zamrażarce amfetaminę, a w pokoju torebkę z roślinnym suszem. Mateusz S. usłyszał już w prokuraturze zarzut handlu narkotykami i został tymczasowo aresztowany. Michał W. odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 26-latek został objęty policyjnym dozorem.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali kolejne osoby związane z narkotykowym procederem. U 23-letniego Grzegorza L. funkcjonariusze znaleźli elektroniczną wagę oraz torebkę z roślinnym suszem, a 27-letni Marcin K. miał przy sobie działkę amfetaminy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty za popełnione przestępstwo. Grzegorz L. na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany. Za handel narkotykami grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie ich znacznej ilości do 5 lat więzienia.

ea/mb

Powrót na górę strony