Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po służbie - w służbie

Data publikacji 06.08.2010

Zdzisław J. w trakcie podróży nocnym autobusem pił piwo oraz wyzywał i ubliżał innym pasażerom. Wracająca po służbie policjantka z oddziałów prewencji natychmiast zareagowała i wyprowadziła mężczyznę z autobusu. 58-latek został przewieziony do ośrodka dla osób nietrzeźwych. Dziś mężczyzna odpowie za swoje zachowanie.

Do zdarzenia doszło przed 1:00 w nocy w autobusie linii N01. Jadący nim mężczyzna pił piwo oraz zachowywał się agresywnie. Wyzywał i ubliżał innym podróżnym. Wracająca do domu po służbie policjantka z oddziałów prewencji natychmiast zareagowała. Wyprowadziła 58-latka z autobusu. Wtedy mężczyzna wpadł w szał, wyjął z kieszeni szklankę i próbował rzucić nią w funkcjonariuszkę. Szybko jednak został obezwładniony i przekazany przybyłym na miejsce policjantom z warszawskich Włoch.

Zatrzymany mężczyzna był pijany. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu. Zdzisław J. noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Kiedy już wytrzeźwieje odpowie za swoje zachowanie.

ea/ew

Powrót na górę strony