Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany zniszczył znak i miał narkotyki

Data publikacji 05.08.2010

Dzięki monitoringowi miejskiemu i błyskawicznym działaniom nowodworskich policjantów został zatrzymany 23-letni Paweł S. Mężczyźnie zarzuca się uszkodzenie znaku drogowego oraz posiadanie marihuany. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie w najbliższym czasie.

Operator kamery miejskiej zauważył dziś przed 2:00, w okolicach ronda w Nowym Dworze, grupę mężczyzn. Po chwili jeden z nich zaczął kopać i niszczyć znak drogowy. Następnie wszyscy odeszli. Operator bezzwłocznie przekazał informację policjantom. Ci udali się na ul. Paderewskiego.

Mężczyźni nie zdążyli daleko odejść od miejsca zdarzenia, gdy natknęli się na pierwszy patrol. Policjanci rozpoczęli ich legitymowanie, gdy nadjechał kolejny patrol. Funkcjonariusz zatrzymali 23-letniego Pawła S. Zabezpieczyli też fifkę z suszem roślinnym, którą znaleźli w kieszeni jego spodni. Jak się później okazało, była to marihuana.

Młody człowiek trafił do policyjnej celi. Nie można było go przesłuchać od razu, ponieważ w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu. 23-latek w najbliższym czasie odpowie za swoje zachowanie.

ea/ij

Powrót na górę strony