Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z siekierą i łopatą w ręku znieważyli policjantów

Data publikacji 04.08.2010

Policjanci z Łomianek zatrzymali Tomasza K. i Zbigniewa K. O pomoc funkcjonariuszy poprosili sąsiedzi. Mężczyźni najpierw grozili i znieważali sąsiadów, a następnie swoje agresywne zachowanie przenieśli na mundurowych. Z siekierą i łopatą w ręku znieważali funkcjonariuszy, używając w stosunku do nich wulgarnych słów. Mężczyźni zostali zatrzymani, a noc spędzili w policyjnej celi. Wczoraj prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o awanturze między sąsiadami. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn znieważało i groziło sąsiadom. Swoją agresję przenieśli również na przybyłych na miejsce policjantów. Tomasz K. i Zbigniew K. trzymając w ręku siekierę i łopatę znieważali policjantów, używając wobec nich słów wulgarnych. Będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu, nie reagowali też na polecenia wydawane przez mundurowych.

Policjanci zatrzymali Tomasza K. i Zbigniewa K. Gdy wytrzeźwieli usłyszeli zarzuty kierowania gróźb pozbawienia życia i zdrowia wobec pokrzywdzonych oraz znieważenia interweniujących funkcjonariuszy. Za czyn, którego się dopuścili prokurator zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

/ego/
 

Powrót na górę strony