Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śledczy ustalają czy odpowie za kolizję, czy wypadek

Data publikacji 04.08.2010

Dzisiaj zostanie przesłuchany kierowca chryslera, podejrzany o spowodowanie wczoraj w Nasielsku wypadku drogowego. W chwili wydarzenia miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ranna 35-letnia kierująca tico i 14-letni pasażer trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 15:00 na ul. Piłsudskiego w Nasielsku. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca chryslera próbował ominąć zaparkowany samochód ciężarowy. W tym celu zjechał na przeciwległy pas ruchu zajeżdżając drogę jadącemu prawidłowo kierowcy fiata. W wyniku silnego uderzenia tico przewróciło się na bok. Ranną kierującą fiatem oraz 14-letniego pasażera przewieziono do szpitala.

Policjanci szybko ustalili, że kierowca chryslera może być pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

38-letni Andrzej S. został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Noc spędził w policyjnej celi. Dziś zostanie przesłuchany i najprawdopodobniej będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu. W najbliższym czasie odpowie także za spowodowanie wypadku drogowego.

kp/ij
 

Powrót na górę strony